Pokaż siebie!

Prosto. Minimalistycznie. W naturalnym świetle. W dobrym nastroju. Z klimatem. Bez zbędnych ozdób, rekwizytów, kolorowych teł. Najważniejsza osoba to TY – Twoje piękno wewnątrz i na zewnątrz. Wystarczy tylko to uchwycić i pokazać je światu.

Zapraszam na sesję zdjęciową!

Fotografuję, patrząc na ludzi z uwagą i życzliwością. Pragnę, by nie czuli skrępowania przed moim obiektywem. By sesja zdjęciowa była dla nich miłym przeżyciem, które wprawia w dobry nastrój. Moim celem jest by osoby, które twierdzą „nie lubię siebie na zdjęciach,” otrzymały piękne fotografie i odzyskały pewność siebie.

Przed sesją zdjęciową:

Umawiamy się przy kawie/herbacie, a jeśli dzieli nas duża odległość, zorganizuję rozmowę wideo na whats app, aby poznać się nawzajem.

Dzięki temu zrozumiem Twoje potrzeby, pragnienia i styl zdjęć, których oczekujesz. Przywiązuję dużą wagę do tego by odkryć Twoją wrażliwość i jakie zdjęcia Ci się podobają. Odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. A także dam rady jak przygotować siebie do zdjęć. Następnie ustalimy termin sesji, lokalizację, czas.  Wyślę Ci również wskazówki dotyczące stroju, fryzury, makijażu itp.

Jeśli należysz do osób, które twierdzą, że nie są fotogeniczne, nie martw się … Sesja zdjęciowa ze mną to przede wszystkim mile spędzony czas. Będziemy rozmawiać, śmiać się, dobrze się bawić i razem robić piękne zdjęcia.

Termin sesji zdjęciowej jest ostatecznie zarezerwowany po dokonaniu wpłaty.

Dzień sesji zdjęciowej:

Spotykamy się w ustalonym miejscu. Opowiadam o agendzie zdjęć i zabieramy się do pracy. Podczas zdjęć będę mówić o pozach, minach, uśmiechu. Ty – relaksuj się i pozwól się prowadzić.

Generalnie nie pokazuję zdjęć w aparacie. Czasem robię wyjątek i ujawniam 1-2 ujęcia, by dodać Ci pewności siebie. I by utwierdzić Cię, że idziemy w dobrym kierunku.

Po sesji zdjęciowej:

Wybieram najlepsze zdjęcia, które poddaje retuszowi (światło, kolor, niedoskonałości). W ciągu 14 dni wysyłam za pomocą dropbox lub wetransfer gotowe zdjęcia. Nie dostarczam surowych zdjęć.

Cennik:

Cena obejmuje: przygotowanie przed sesją, czas wykonania zdjęć, sortowanie oraz prace związane z ich obróbką.

Po ustaleniu lokalizacji sesji zdjęciowej – może być doliczony koszt dojazdu.

Ze względu na charakter usługi, po wykonaniu zdjęć nie dokonuję zwrotu pieniędzy.