Na górę

Jak pracuję

„Nauczyłam się, że ludzie zapomną, co powiedziałaś, zapomną, co zrobiłaś, ale ludzie nigdy nie zapomną, jak sprawiłaś, że się czuli”.

– Maya Angelou

Bez względu na to jaką sesję zdjęciową mam za zadanie zrealizować, staram się podejść do tematu twórczo, ale zachowując przy tym swój styl i estetykę.

Prosto. Minimalistycznie. W naturalnym świetle. W dobrym nastroju. Z klimatem. 

Jeśli chodzi o lokalizację – mieszkam w Polsce, ale podróżuję blisko i daleko, zatem można powiedzieć, że jestem gotowa do pracy na całym świecie.

Uważam też, że piękno można znaleźć wszędzie. Czy to na plaży, na ulicy, w lesie, w studio czy nawet we własnym domu. Wystarczy umiejętność szukania i dostrzegania go.

Przed sesją zdjęciową:

Aby stworzyć ofertę dla Ciebie, muszę poznać Twoje potrzeby, pragnienia i rodzaj zdjęć, których oczekujesz. Tak jest za równo w przypadku sesji portretowej, produktowej, wnętrza czy reportażu. Przywiązuję dużą wagę do tego, by odkryć Twoją wrażliwość i gust.

Dlatego oprócz korespondencji mailowej organizuję z klientami rozmowy telefoniczne, video chat, a czasem po prostu spotykamy się przy kawie/herbacie, by omówić naszą współpracę.

Jeśli jest konieczność tworzymy „moodboard” z inspiracjami.

Następnie ustalam termin sesji, lokalizację, czas. Wysyłam również wskazówki jak przygotować się do zdjęć.

Termin sesji zdjęciowej jest ostatecznie zarezerwowany po dokonaniu wpłaty zaliczki.

Dzień sesji zdjęciowej:

Spotykamy się w ustalonym miejscu. Opowiadam o agendzie zdjęć i zabieramy się do pracy.

Podczas zdjęć osób będę mówić o pozach, minach, uśmiechu. Fotografuję, patrząc na ludzi z uwagą i życzliwością. Pragnę, by nie czuli skrępowania przed moim obiektywem. By sesja zdjęciowa była dla nich miłym przeżyciem, które wprawia w dobry nastrój.

Jeśli należysz do tych, co twierdzą, że nie są fotogeniczni, nie martw się… sesja zdjęciowa ze mną to przede wszystkim mile spędzony czas. Będziemy rozmawiać, śmiać się, dobrze się bawić i razem robić piękne zdjęcia. Ty – relaksuj się i pozwól się prowadzić.

Generalnie nie pokazuję zdjęć w aparacie. Czasem robię wyjątek i ujawniam 1-2 ujęcia, by dodać Ci pewności siebie. I by utwierdzić Cię, że idziemy w dobrym kierunku.

 

Po sesji zdjęciowej:

Wybieram najlepsze zdjęcia, które poddaję retuszowi (światło, kolor, niedoskonałości). W ciągu 14 dni wysyłam link do prywatnej galerii, gdzie będziesz mógł(a) wybrać najlepsze ujęcia. Następnie za pomocą „we transfer” przesyłam fotografie, które są w formacie gotowym do wydruku, bez znaku wodnego. Nie dostarczam surowych zdjęć.

Cena mojej usługi obejmuje: przygotowanie przed sesją, czas wykonania zdjęć, sortowanie oraz prace związane z ich obróbką.

Pozostałe kwestie są ustalane indywidualnie.

Ze względu na charakter usługi, po wykonaniu zdjęć nie dokonuję zwrotu pieniędzy.

Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij do mnie e-mail na adres: magdakfoto@gmail.com

Zapraszam na sesję zdjęciową!