Na górę

O mnie

Cześć!

Mam na imię Magda. Jestem fotografem. Robienie zdjęć daje mi dużo radości i satysfakcji. Choć pracuję dużo, to jednak wiem co to „dolce far niente”.

W fotografii fascynuje mnie szukanie idealnego kadru i pogoń za światłem. Lubię też naturalne piękno i dobrą jakość.

Nie działam sztampowo. Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie i z zaangażowaniem. Staram się być kreatywna, ale słucham też potrzeb swoich klientów. Może dlatego, że od zawsze coś dla kogoś projektowałam. Przez szereg lat były to bardzo konkretne pomysły na wakacje. Potem przez kilka lat biżuteria. Aż dojrzałam do tego by robić zdjęcia zawodowo.

Pierwszy aparat – Kiev – podarował mi Tata. Było to w szkole podstawowej, gdy postanowiłam zapisać się do kółka fotograficznego… środowe popołudnia w ciemni… ach, jakie to były zabawne i inspirujące czasy:-) Upłynęło wiele lat, a moja pasja do fotografii trwa. Nieistotna jest marka aparatu, ważne by był on pod ręką… gdy jest to coś, ten moment, gest… jedyny, którego nie da się odtworzyć.

Bo zdjęcia to dla mnie cudowny sposób na zatrzymanie czasu.

Fotografuję intuicyjnie i dużo, wykorzystując naturalne światło. Wierzę, że to jedyna droga, by być w tym coraz lepszą.

Robię zdjęcia bezstresowo, ale za każdym razem z wielką ekscytacją. Mam milion pomysłów jak posługując się fotografią opowiedzieć czyjąś historię, jak wydobyć emocje i piękno, nie tracąc przy tym autentyczności. W każde zdjęcie angażuję się w myśl zasady: „Patrz oczyma, fotografuj sercem”.

Zapraszam do mojego portfolio.

Jeśli podobają Ci się moje prace lub masz jakiś pomysł, a nie wiesz jak go „ugryźć” zapraszam do kontaktu.

Zróbmy razem zdjęcia w niepowtarzalnym klimacie!

Magda Krzywosińska